Święty Mikołaj

Ten dzień nie bez powodu jest jednym z najprzyjemniejszych w roku. I to nie tylko ze względu na możliwość otrzymania prezentu, ale także na możliwość kogoś nim obdarowania . W tym dniu każdy w naszej szkole otrzymał jakiś podarek, a także komuś sprawił w podobny sposób przyjemność. Klasa V, pod opieką pani Małgorzaty Kiragi, zaprezentowała program artystyczny poświęcony patronowi dnia. Każda grupa otrzymała zadania związane z postacią świętego. Podczas prezentacji wyników śmiechu było dużo. Następnie piątoklasiści w krótkim przedstawieniu wprowadzili nas w nastrój oczekiwania i...przybył oczekiwany Gość (nieco odmłodzony). Zapraszamy do galerii!

PS. A klasa III gimnazjum po spotkaniu z św. Mikołajem rozpoczęła trzy dni zmagania z próbnym egzaminem gimnazjalnym. Życzymy powodzenia.

Dziś: Marzeny, Marii, Klaudiusza
Jutro: Ludwika, Piotra