Wesołe świętowanie

W czwartek (22.12) spotkaliśmy się w szkole inaczej niż zwykle - nie na lekcjach, ale na radosnym świętowaniu nadchodzącej uroczystości Bożego Narodzenia, O 9.00 na świetlicy uczniowie klas I-III zaprezentowali wspaniałe przedstawienie jasełkowe. Dzieci po opieką wychowawców (B. Lewczyk, M. Borzystowskiej, M. Sachaj i I. Pawlikowskiej) i pani katechetki (M. Kiragi) w zabawny, ale jednocześnie głęboki sposób ukazały nam czym było przyjście Bożej Dzieciny na świat.

Następnie każda klasa udała się do swojej sali, by złożyć sobie życzenia, spożyć przygotowane potrawy wigilijne, a także by kolędować. Tradycją stały się odwiedziny międzyklasowe, wzbogacone w tym roku o występy grupy kolędniczej z III gimnazjum. A teraz ferie świąteczne! Życzymy udanego wypoczynku!

Zapraszamy do galerii - kliknij

Dziś: Marzeny, Marii, Klaudiusza