III Marsz dla Życia i Rodziny

W niedzielę 28 maja ulicami naszego miasta już po raz trzeci przeszedł Marsz dla Życia i Rodziny. Celem tej inicjatywy, która od kilku lat  gości w polskich miastach,   jest promowanie normalnego obrazu rodziny oraz zwracanie uwagi na wartość życia człowieka od poczęcia do naturalnej śmierci. Marsz zakończył się Piknikiem Rodzinnym w parku Wodny Świat. Wśród przygotowanych atrakcji były prezentacje pojazdów strażackich i policyjnych, pokaz rycerski, przedstawienia teatralne oraz występy muzyczne. Nasza szkoła, posiadająca certyfikat Szkoły Przyjaznej Rodzinie, włączyła się w przygotowanie tego wydarzenia, zarówno od strony organizacyjnej, jak i artystycznej. Zaprezentował się teatr Dzikusy,  a także  uczennica Klara Lachowicz i rodzinny zespół Czarne Stopy. Dziękujemy.

Dziś: Marzeny, Marii, Klaudiusza
Jutro: Ludwika, Piotra