Miejskie zakończenie roku szkolnego

W środę (21.06) odbyło się w Nowosolskim Domu Kultury odbyło się miejskie zakończenie roku szkolnego 2016/2017. W tym roku organizatorem tej uroczystości było Gimnazjum nr 1. Z każdej nowosolskiej podstawówki i gimnazjum wyznaczono po 5 osób z największymi osiągnięciami. Uczniowie ci otrzymali z rąk dyrektorów nagrody, a ich rodzice - listy gratulacyjne. Prezentacje prymusów zostały ubogacone występami muzycznymi i tanecznymi. Głos zabrali także przedstawiciele władz Nowej Soli. Naszą szkołę reprezentowali: Amanda Norkiewicz, Jagoda Wawrzykowska, Klara Lachowicz, Elwira Biel i Bartłomiej Patelka ze szkoły podstawowej oraz Karolina i Dominika Żygas, Zofia Ciesielska, Weronika i Karolina Bielicz z gimnazjum. Uczniom i rodzicom serdecznie gratulujemy.

Dziś: Marzeny, Marii, Klaudiusza
Jutro: Ludwika, Piotra