Talent show - edycja II

21 marca z okazji Pierwszego Dnia Wiosny odbył się konkurs dla posiadaczy talentów. A że takich nie brakuje, do konkurencji ruszyło 14 zespołów lub solistów. Mieliśmy popisy wokalne, instrumentalne, wokalno - instrumentalne, recytatorskie, gimnastyczne, taneczne, teatralne, a nawet sztuczek karcianych. Poza konkursem czas słuchaczom umilał dobrze nam znany zespół "Czarne Stopy" (w konkursie też wystąpili). Jury po trudnych obradach postanowiło przyznać jedną I nagrodę, dwie II i dwie III. Końcowa klasyfikacja przedstawia się następująco:

I miejsce - Mateusz Zych - popisy gimnastyczne

II miejsce - Jagoda Wawrzykowska - utwór solowy na fortepianie i Wiktoria Herman - piosenka

III miejsce - Jan Kiraga - śpiew i gra na trąbce, Maria Gradziuk, Miranda Babij, Tosława Patelka, Zuzanna Kumek, Mikołaj Bator, Bartłomiej Krembuszewski - przedstawienie teatralne

Organizatorem imprezy był Samorząd Szkolny. Zapraszamy do galerii.

Dziś: Ludwika, Piotra
Jutro: Pawła, Walerii
Dlatego i wy bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie
(Mt 24,44)