XX Mini - Bieg "Solan"

25 maja br. odbył się już po raz XX Mini - Bieg "Solan". Do pokonania była trasa: dla młodszych uczestników długości 350 m, a dla starszych - ok. 750 m. Naszą szkołę reprezentowali: Jan Babij, Wiktoria Brzeska, Sandra Wieliczko (zajmując świetne 7 miejsce), Mikołaj Kroczak, Mateusz Wojtasik, Aleksandra Ceglarek, Jagoda Wawrzykowska ("miażdżąc" rywalki - I miejsce), Jan Patelka, Wojciech Bielicz (dobra 8 pozycja), Nataniel Sitarz, Bartłomiej Patelka, Piotr Stoparczyk, Karolina Żygas (rewelacyjne II miejsce), Dominika Żygas, Karolina Bielicz oraz Kajetan Sosnowski (finiszujący na doskonałej piątej pozycji). Cieszymy się z tak wspaniałych sukcesów oraz gratulujemy zarówno zwycięzcom, jak i tym którzy wzięli udział i dzielnie reprezentowali naszą szkołę w tychże biegach powiatowych. Jak zwykle po dekoracji zwycięzców (nagrody były bardzo atrakcyjne, a otrzymywali je wszyscy zdobywcy od I do VI miejsca w swojej kategorii wiekowej), odbyło się losowanie nagród dla wszystkich uczestników i pomimo, że w tym roku nikt z naszych uczniów roweru nie otrzymał, to Nataniel Sitarz wygrał plecak firmowy. Ale jak wiadomo, już samo ukończenie biegu jest wielką wygraną, zatem jeszcze raz gratulujemy!

Dziś: Ludwika, Piotra
Jutro: Pawła, Walerii
Dlatego i wy bądźcie gotowi, bo w chwili, której się nie domyślacie, Syn Człowieczy przyjdzie
(Mt 24,44)